Sevgili hocalarım bana acil serviste kan tahlilinde losemiden suphelendıklerını soyledi iki doktor ve dahiliye ye gitmemi soylediler

Sevgili hocalarım bana acil serviste kan tahlilinde losemiden suphelendıklerını soyledi iki doktor ve dahiliye ye gitmemi soylediler yine sonuçlar yüksek cıktı crp 0 ile 4 arası normal benim deger 10 monosıt normal deger 10 benimki 19 sedimantasyon 1.saat aralığı 0 dan 6 ya kadar normal benimki 34 sizce sıkıntı var mı 19 martta randevum var ama merakımdan bekleyemedim yasım 38 boy 1.75 kilo 55

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun. Belirttiğiniz tahlil sonuçları ile asla lösemi tanısı koyulamaz.Zaten korkutucu bir anormallik de yok.İçiniz rahat olsun.Lösemi için bir çok ilave tahlile gerek vardır.