Sevgilimle korunmasız bir iliskiye girdik sonra ki gun adetim basladi 6 gün devam etti bu ay tam 9 gün geciktim ve mide bulantim var hamile olabilir miyim?

Sevgilimle korunmasız bir iliskiye girdik sonra ki gun adetim basladi 6 gün devam etti bu ay tam 9 gün geciktim ve mide bulantim var hamile olabilir miyim lütfen cevap verin.

Tahlil.com Cevabı :

Adet gören birinin hamile olma  olasılığı yoktur.Bu konuda ne yazık ki, bir çok internet sitesinde yalan yanlış bilgiler yer almakta ve okurlarımızın da kafası karışmaktadır.
Adet gören birinin neden hamile olamayacağına  dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.
Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.