Şu an pen*s ucunda ağız kısmında bi soyulma , parlama var korkmama sebep oldu bunun için tekrardan test yapmam gerekir mi ?

Anti-HIV 1+2 (Serum) NEGATIF :0.019rnrnINDEX + <0.424 Efendim 3 yıl önce yaptığım testin sonucudur Şu an pen*s ucunda ağız kısmında bi soyulma , parlama var korkmama sebep oldu bunun için tekrardan test yapmam gerekir mi ? ayrıca bu soyulma için üroloji mi yoksa cildiye ye mi gitmeliyim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal. HIV yönünden endişe edilecek bir durum yok.pen*sindeki hastalık için bir cildiye doktoru veya üroloji doktoruna başvurabilirisniz.