Şupheli iliski sonrasi 90 100 120 150 170.gun hiv testi negatif bu sure yeterli midir?

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,süre de fazlasıyla yeterli.

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..