Şüpheli işikinin bugün 96.günü uzman bir enfeksiyon doktoruna danıştım.Sonuc (p24+lgG) Negatif - 0.394 COl olarak çıktı?

şüpheli işikinin bugün 96.günü uzman bir enfeksiyon doktoruna danıştım.Sonuc (p24+lgG) Negatif - 0.394 COl olarak çıktı.Ben elisa testi istemiştim.Bu testin elisa testinden daha iyi olduğunu söyledi.ve korkulacak bir şeyin olmadığını.bu teste güvenmeli miyim yoksa elisa testi yaptırmam gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız.. http://tahlil.com/tag/hiv