Tahlıl sonucunda prolaktin 12,14 ng/ml testesteron 19,21 nmol/L olarak sonuç çıktı. bu sonuçlar normal degerlerdemidir.

Tahlil.com Cevabı :

Prolaktin testi sonucu normal çıkmış ancak testestoron için raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.