Total testosteron 33.08 nmol/L referans araligi 4.94 - 32.01 yaşim 25 bu sonuçlar azmi ortami fazlami ne önerirsiniz sertleşme bozuklugu için

Tahlil.com Cevabı :

Testosteron ahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.Sertleşme sorunu bir çok farklı  nedene bağlı olabilir.