tsh 3.91rnt3,t4 normalrnanti tpo 173.7 referans aralıgı 0-35rnanti Tg 25.4 referans aralıgı 0-40r

tsh 3.91rnt3,t4 normalrnanti tpo 173.7 referans aralıgı 0-35rnanti Tg 25.4 referans aralıgı 0-40rnsızce durum nedır?

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil sonuçlarınızı inceledik. Belirtiğiniz sonuçlar otoimmün bir tiroid bezi hastalığınız olabileceğini gösteriyor.Bu durumda bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.TSH değerinizin normal olması Haşimoto denen hastalık olabileceği bulgusu olabilir.Hashimato hastalığına dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.