Uzun zamandır şiddetli kalp çarpıntılarım, ara ara bayılmalarım ve vücudumun çeşitli yerlerinde morarmalarım oluyordu

Uzun zamandır şiddetli kalp çarpıntılarım, ara ara bayılmalarım ve vücudumun çeşitli yerlerinde morarmalarım oluyordu. iç hastalıkalrı uzmanının yaptığı testler sonucunda;rndemir : 11 ref aralığı : 60/180rnferrittin :3,21 ref aralığı: 4,63/204rnaptt :35,50 ref aralığı:23,6/34,829 yaşında 3 çocuk annesiyim. 1 de düşüğüm var.

Tahlil.com Cevabı : Özellikle ferritin değeriniz düşük.Demir de .Demir eksikliği yönünden tedavi olmalısınız.Bir dahiliye doktoruna başvurunuz.