Vajinadan sut kesigi gibi beyaz kokusuz akıntı sebebi ne olabilir ?

Vajinadan sut kesigi gibi beyaz kokusuz akıntı sebebi ne olabilir ancak akıntı kaşıntısız.

Tahlil.com Cevabı : Akıntının sebebi en doğru şekilde kadın doğum doktoru tarafından yapılacak jinekolojik muayene ve istenecek bazı tahliller ( vajen kültürü, vajen mikroskopisi gibi) anlaşılacaktır.Ancak ilk akla mantar enfeksiyonu geliyo.