Vucuduma kene yapismis hastanede cikarttim testte yapildi temiz cikti

Merhaba ben kastamonudan geldim 1 hafta kaldim dondugumde vucuduma kene yapismis hastanede cikarttim testte yapildi temiz cikti 3 gun sonra tekrar yapilmasi gerekirmis acaba bisey cikarmi ilk tahlillerim temiz cikmisti kenenin ne zaman yapistiginida bilmiyorum

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda enfeksiyon hastalıkları bölümünd etakip ve kontrollerinizin yapılması gerekiyor.