Yedi yaşını doldurmuş bir kızım var plt 522 çıktı bu yüksek bir değer midir?

Merhaba hocam benim yedi yaşını doldurmuş bir kızım var plt 522 çıktı bu yüksek bir değermidir ne sağlık ocağı Dr tekaralayalim dedi

Tahlil.com Cevabı : Kaygı verici bir PLT yüksekliği yok.Doktorunuz tekrar önermiş.Bu durumda doktorunuzun önerisi doğrultusunda testi tekrar ettirmek uygun gözüküyor.