14 subatta ustten cekilmis ultrasonda 5+2 haftalik gebelik cikti.fakat yolk sac gorundu ama bebek gorunmedi ne demektir..

Selamlar..14 subatta ustten cekilmis ultrasonda 5+2 haftalik gebelik cikti.fakat yolk sac gorundu ama bebek gorunmedi.15 gundur de devam eden bir kahverengi akintim var.1 gun sonra iki gun sonra yine gittim bu sefer 6+4 dediler.14-5 mm civarinda kesem.bana bos gebe olabilecegimi soylediler.hangi haf

Tahlil.com Cevabı : Sorunuzu düzgün olarak yazmamışsınız..