1.83 boy 90 kiloyum alt 95 ast 45 çıktı.Doktorum karaciğer koruma diyeti verdi.

1.83 boy 90 kiloyum alt 95 ast 45 çıktı dr karaciğer koruma diyeti verdi ama tam bi açıklama yapmadı daha detaylı bir bilgi öğrenmek istiyorum yanıtlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer testi olan AST yüksek çıkmış.Karaciğerde yağlanma da olabilir.Ultrason çekilmesi bu konuda bilgi verecektir.Kilo probleminiz de var.