2 hafta önce kan testi yaptırdım bta hcg değerim 40 çıktı

Merhabalar.doktor normalin üstünde bizim beklediğimizin altında dedi erken yaptırdıgım ıcın testi öyle olmus sanırım bilgi alabilirsem sevnirim hamilemiyimdir sizce?gebematikten ölçtüm 3 haftalık cıktı

Tahlil.com Cevabı : 2 hafta yaptırdığınız teste göre bişey söylemek mümkün değildir, testi yeniden tekrarlamanız ve artış oldu ise yeniden belirtmeniz gerekir, Beta HCG 48-72 saat içinde 2 katı artmalıdır..