2 haziran son adet tarihim 14 hazirnda sürtünme yolyla bi ilişki yaşadım

2 haziran son adet tarihim 14 hazirnda sürtünme yolyla bi ilişki yaşadım üzerimzde ic camasırlarımz vardı kasıklarma sperm bulastı. 25 hazirannda beta hcg testi yaptırdım sonuc 2 cıktı 27 haziranda adet sancısı gibi sancı yasadım ve kanamam oldu idrarda ck ufak kan phtısıda geldi hamle olblirmym ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok gibi görüüyor, ancak kanamanız normale göre az veya kısa sürerse testi yapmanızı öneririz..