3 ay önce kız arkadaşımla arkadan yoldan ilişkiye girdik kendisi adet dönemindeydi ve ben içine boşaldım?

3 ay önce kız arkadaşımla an*l yoldan ilişkiye girdik kendisi adet dönemindeydi ve ben içine boşaldım.Sonrasında 2 ay adet gördü ama sitelerde üstüne görme diye birşeyden bahsediyor. Azcık bi karnı şişti vesevese yapıyorum:( Test yapmaya da ikna edemiyorum saçmalama diyor lütfen yardım?:(

Tahlil.com Cevabı : Tedbiren kanda beta hcg testine baktırabilirsin.