3 gundur sol kasıgımda hareketlenme var.acaba hamilemiyim üstüne görmek olmusmudur.

Merhaba gecen ay adetimini.1 hafta gecti. kandan beta hcg yaptirdim 7.gunde kanamam oldu o gunde .tahli sonucum 4.77 çıktı. sağlık ocaginda yaptırmıştım.doktor hamilelik olabilir sınırda dedi.3 gundur sol kasıgımda hareketlenme var.acaba hamilemiyim üstüne görmek olmusmudur.2 tane cocugum var tes.

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif, adet de görmüşsünüz, hareketlenme gebeliğin 4-5 ayından önce hissedilmez, eğer ço istiyorsanız yeniden test yapabilirsiniz..