45 gün önce sürtünmeyle ilişkiye girdik boşalma olmadı ?

45 gün önce sürtünmeyle ilişkiye girdik boşalma olmadı ama zevk suyundan korkuyoruz.İlişkiden 2-3 gün sonra adet kanamam geldi 2 gün sürdü bu sefer.Şu an adet gecikmesi yaşıyorum.Bugün doktora gittim ultrasonla baktı ve adetin gelmesi için tarlusol verdi.Hamilelik olsaydı gözükür müydü?Risk var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebe olmadığınız anlaşılıyor.

s********** :

O 2 gün süren adet kanaması değil de sonradan görme olabilir mi peki erken geldi ve normal adetlerimden farklıydı sonradan görme ilişkiden 2-3 gün sonra olabilir mi ve de 45 gun once girilen iliskide gebelik ultrasonda gözükür müydü

Cevap:

Ultrasonda bebeğin fark edilmesi için 4-5 haftalık olması gerekir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.