Aidsli oldugunu düşündüğüm bir arkadaşımin yüzü hafif kanamıştı yastıgını koydugu yerin üstüne oturdum kırk dakika kadar hiv bulaşır mı

aidsli oldugunu düşündüğüm bir arkadaşımin yüzü hafif kanamıştı yastıga yattı arada bi yastıgı çeviriyordu uyandktan bir saat sonra yatagın kaldırdı bende o yastıgını koydugu yerin üstüne oturdum kırk dakika kadar hiv bulaşır mı

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde bulaş olmaz..