Aşılama yaptırdım ve aşılamanın 14. günü kan tahlili yaptırdım negatif çıktı.özel bir tıp merkezinde test yaptırdım.Negatif yazıyordu.Hala bir umut var mı gebelik için?

Aşılama yaptırdım ve aşılamanın 14. günü kan tahlili yaptırdım negatif çıktı.özel bir tıp merkezinde yaptırdım ama beta hcg değerleri falan yazmıyordu sonuçta,sadece negatif yazıyordu.sizce hala bir umut var mı gebe kalmam için.cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu haliyle sonucunuza göre hamilelik umudu görülmüyor