Ben 4.5 ay önce kontrolsüz ilişkiye girdim 28.günde h.ı.v p24ag+lgGcombı testi yaptırdım ?

Ben 4.5 ay önce kontrolsüz ilişkiye girdim 28.günde h.ı.v p24ag+lgGcombı testi yaptırdım 0.200 negatif çıktı .125 gün sonra H.ı.v 1/ Hıv 2 antikoru testi yaptırdım negatif 0.100 cıktıı tekrar test yaptırmama gerek warmı? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hayır