bu sonucun yüksek çıkması ne anlama geliyor.

merabalar 3 yasında ki oğlumun kan tahlili sonucu lym değeri 64.0 çıktı doktor takibe aldı 2 hafta sonra tekrar tahlil yapacak.bu sonucun yüksek çıkması ne anlama geliyor.ne gibi hastalık belirtisi olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuz viral bir enfeksiyon geçiriyor olabilir. enfeksiyon geçtikten sonra yeniden görmek istemiştir. Geçmiş olsun.