Bunlar olurken hiçbir şekilde boşalma olmadı,vajinayla alakamız olmadı

Sevgilimle sevişme yaşadık. Sevişirken boşaldı.daha sonra sildi ve arkadan denedik.canım çok yandı çok az girdi saniyelik bir durumdu ve hemen çekti.ortadan denemeye kalktı oda aynı şekilde oldu.bunlar olurken hiçbir şekilde boşalma olmadı.vajinayla alakamız olmadı.hatta baktık hiç bişey yoktu yardm

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalmak bu kadar kolay değil. Sonuçta vajinayla bir alakanız olmamış.