Doktorum bana dropia-met verdi bu ilaç tehlikeli midir?

 İnsulin direnci çıktı fakat çok yüksek miktarda değil doktorum bana dropia-met verdi bu ilaç tehlikeli midir?Kilo verdirir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Sitemizde temel olarak tahlil yorumlanıyor.Meslektaşlarımızın verdiği tedaviler konusunda yorum yapmıyoruz.Verilen ilaç hakkında bir sorunuz varsa tedavinizi yapan doktora danışmalısınız.