Dun yasadigim cinsel iliski sonrasi ertesi gun hapi almayi plaliyorum

  Dun yasadigim cinsel iliski sonrasi ertesi gun hapi almayi plaliyorum. Ancak su an regl oldum, bu bi sorun yaratir mi? Ve 2 hafta sonra check up icin kan degerlerime baktiracagim, kan tahlillerinde ertesi gun hapi aldigim belli olur mu? Tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/adet-gormek-nedir-adet-goren-biri-hamile-olabilir-mi