Duzenli adet oluyorum bır senedır ya bır hafta once sonra en fazla gecıkmem bır hafta oluyor

Duzenli adet oluyorum bır senedır ya bır hafta once sonra en fazla gecıkmem bır hafta oluyor gecen ay 24 unde oldum bu ay dan once bı ılıskı oldu arkadan denemek ıstedı ben kendımı cok sıktıgım ıcın hıc bısekılde gırme olmadı zevk suyum bıle gelmedı dedı kendısıne sordugumda bı kac defa da denemıstık ama ben sırf kırmamak ıcın tamam dedım ama kendımı hep sıktım olmadı bıraktık hep dısarı kendı bosaldı her ay adet zamanımda korkum oluyor ama hep adet oldum bu ayda 24 temmuzda oldum sımdıkı adet zamanı yaklastıgında goguste hassasıyet belıtılerım oldu karnım agrımadı bı bas donmelerım oldu ama bu bayılma dengesızlık gıbı degıl sadece bırıne baktıgımda oluyordu hemen gecıyordu bu psikolojik olarak dusunuyorum kendımı cok sıkıyorum acaba hamılemıyım dıye vajına bolumunden bırlesmemız olmadı hıc netten okuduklarımdan arkadan ılıskıde bı sperm kacmıs olabılır okuyunca korkum dahada arttı ama erkek arkdasım olmadı bsey dedı sımdı ıse ayın 27 si aksamında kahverengı leke geldı ertesı gun adet kanı geldı sımdıde suruyor ama yıne bas donmesı gıbı bsey oluoyor dusuncelerım hep bu oldugundan psikolojıkmı acaba benım kulagımda egzamada var o da bas donmesı yapar yazıyor hıc kusmam olmadı gogsu de hafıften rahatlama var bu bas donmesı benım arada oluyordu ama adet oldum hep bu ayda bıraz korkum daha arttı test yapmaktan korkuyorum daha nısanlıyım cok sters oldum adet zamanımdayım suan hep lavaboya gırdıgımde gelıyor pedıme dogru duzgun gelmedı ustune gormek gıbı makaleler okudum belırtılerı adet kanından daha hafıffmıs dıye yazıyor kafam cok karıstı lutfen yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı :

Biz cevap vermekten bıkmıyoruz sizler de sormaktan.
Adet gören birinin hamile olmasının mümkün olmadığını binlerce kere yazdık.Üstüne görme denen olayın da internetteki bilgi kirliliği nedeniyle kafa karışıklığına yol açtığını da defalarca belirttik.

Biraz vakit ayırıp aşağıda yazdıklarımızı ezberleyene kadar dikkatle okuyun.Hatta mümkünse yazıcıdan çıktı alıp bir de fosforlu kalemle üstünden geçin.

Cinsel beraberlik veya ilişki  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.
Ancak adet sonrası tekrar bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir gebelik olasılığı bulunmaktadır.
Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki bağlantıyı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.

Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi?

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor,
Bir kere şu konuyu lütfen unutmayın.Üstüne görme nadir görülen bir durum olup adet kanamasıyla da kolaylıkla ayırt edilebilir.
Aşağıdaki bağlantıda adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.

Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için  tıklayınız.....