Erkek arkadaşımdan sonra tuvalete girdim hamile kalır mıyım?

Merhabalar size birşey sorucam ben erkek arkadasimdan sonra tuvalete girdim cok sert olmamakla oturmadan sildim hafif sonra oturdum böyle seylerle hamile kalinmak mumkun mu ve birde kiyafete surulen meniden hamile kalinir mi sirtina veya kalçama değerse?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumlardan gebelik oluşma ihtimali yoktur.