Erkek arkadaşımla Temmuz aynda beraberlik yaşadık hasta oldum?

Erkek arkadaşımla Temmuz aynda beraberlik yaşadık hasta oldum, Ağustos aynda da aynı şey oldu (korunarak)Eylül ayında yine hasta oldum ama üstüne görmekle ayırt edemedim regl mı ayrıca idrarda test yptm ve - çktı, karnın şiş görünüyor sizce hamile olmabilirmyim, yoksa piskolojik mi

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsin.