Eşim içime boşalmadı hamile kalabilir miyim?

Ağustos un 26sını 27 sine bağlayan gece eşimle ilişkiye girdim korunmadık ama içime boşalmadığını söylüyor her ayın 1 inde regl oluyordum henüz regl olmadım. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyunda nadir de olsa sperm hücresi bulunabilmektedir.Bu da nadir gebeliğe sebep olabilmektedir. Adetinizde 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testi yaptırabilirsiniz.