Eşimin zevk suyu eline bulaştı elini tişörte sildisonra vajinama dokundu bir süre hamile kalır mıyım ?

Eşimin zevk suyu eline bulaştı elini tişörte sildi sonra deodrant sıktı eline sonra vajinama dokundu bi süre hamile kalırmıyım ? Şuan çocuk istemiyoruz bu yüzden korkuyorum. Cevaplarsanız sevınırım.

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda gebelik oluşma ihtimali yoktur.