Gebematik uygulamanızda degeri virgulsuz yazın derken rakamin tamamini virgulsuz bir sekilde mi yazacağız?

Gebematik uygulamanızda değeri virgulsuz yazın derken rakamın tamamını virgulsüz bir şekilde mi yazacağız yoksa virgulden onceki rakamımı yazacağız sadece bilgilendirirseniz sevinirim kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerini yazarken, özellikle küsüratlı sonuçlarda;  virgül kullanmayın, nokta kullanın lütfen.Örneğin 17,3 değilde 17.3 yazmalısınız. Gebematik rakamsal değerlerde noktayı tanıyor virgülü tanımıyor.