HGB 6,3, ; MCV 107;PLT 907 ve diğerleri?

iki aydır hematoloji doktorunun yanındayız tam olarak bir şey söylemiyor bize, bir çok tahlil yaptık ama temiz çıktığını söylüyor. En son Batın MR’ da dalak ve karaciğerde çok az büyüme vardı mm cinsinden, Kemik iliğine bakıldı, hala bir tedavi uygulanmıyor. En son yaptığımız tahlile, acil kan verdik.WBC 4,4RBC 1,76HGB 6,3HCT 18MCV 107PLT 907Demir: 128B12: 362Haftada bir B12 iğnesi oluyor. kan değerleride habire düşüyor. iki ay önce RBC falan iki katıydı.

Tahlil.com Cevabı : İleri derecede bir anemi var, hematoloji bölümünde kontrollerinizi sürdürün.