Hocam 120, 150, 180. gün eliza negatif var. benim sorum fmf hastasıyım colchisum dispert kullanıyorum?

Hocam 120, 150, 180. gün eliza negatif var. benim sorum fmf hastasıyım colchisum dispert kullanıyorum. vede ürtiker nedeniyle 6 aydır kortizonlu ilaç kullandım acaba kullandığım ilaçlar eliza testini etkilermi şikayetlerim çok ciddi ne olur cvp. çok teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kullandığınız ilaçlar HIV yönünden çalışılan test sonuçlarını etkilemez.