Homa ır testi yaptırdım. Sonuç 5.4... Fakat testimi açken değil, gün içerisinde tokken yaptırdım.

 Homa ır testi yaptırdım. Sonuç 5.4... Fakat testimi açken değil, gün içerisinde tokken yaptırdım. Sonuç doğrumudur, yoksa açken mi yaptırmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Açkaen yaptırmanız gerek.Bunu doktorunuza da belirtmelisiniz.