idrarda gebelik testi yaptım negatif çıktı.Bundan bir kaç gün snra regl oldum anormallik yoktu hamilelik ihtmali ortadn kalkmşmdır?

3 mayısta sevgilimle sevişirken vajinaya yakın bir yere boşaldı ve içine kaçmış olma ihtimali var.8 mayısta regl olmam gerekirken bir hafta geciktiği için idrarda gebelik testi yaptım negatif çıktı.Bundan bir kaç gün snra regl oldum anormallik yoktu ve 4 gün sürdü hamilelik ihtmali ortadn kalkmış mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Kesin olarak ortadan kalktığı söylenemez ama; çok büyük olasılıkla gebe değilsiniz.