İlişki sırasında prezervatif patladı. Hamilelik oluşur mu?

Merhaba erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik yalnız prezervatif vardı tam boşandığı esnada prezervatif patladı O riskim var tam geldiğinden emin değilim fakat emin olmak için beş saat geçtikten sonra hemen ertesi gün hapı içtim hamile kalma riskim var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Eğer spermler vajinaya temas ettiyse hamilelik ihtimali doğuyor ancak düşük bir ihtimal olduğunu söyleyebiliriz. En güvenilir sonuca adet gecikmesi yaşadığınızda yaptıracağınız gebelik testi ile ulaşabilirsiniz.