İlişki sonrası en sağlıklı gebelik testi bu durumda nasıl belirlenir?

Gebelik testi için adet gecikmesinin beklenmesi gerektiğini söylüyorsunuz. Bende adet düzensizliği var ve bu yüzden de gecikme olup olmadığını bilemiyorum. İlişki sonrası en sağlıklı gebelik testi bu durumda nasıl belirlenir?

Tahlil.com Cevabı : Son adet tarihinizden 5-6 hafta sonra test yapabilirsiniz..