İyi geceler doktor bey..biz sevgılımle 21 kasım 2010 da sürtünme yoluyla ilişkiye gırdık .

İyi geceler doktor bey..biz sevgılımle 21 kasım 2010 da sürtünme yoluyla ilişkiye gırdık . ve ılışkıye grdgmz gece sevgılım askere gttı.sevgılım ıcıme boşalmadıgını söyluyor.ben 21 kasımda ılışkıye gırdık ve ılışıden 21 gun gectıkten sonra beta hcg yaptrdm 0.1 cıktı hamıle degılmısım ama aralık ayı boyunca adet olmadım sonra kadın dogum uzmanına gttm bırde o beta hcg yaptı yıne 0.1 cıktı ve bana primolut dıye bı ılaç verdı.ben ılacı kullandım ve ocak ayında adet oldum.sonra subat ve mart ayındada normal adet oldum .merak ettgm suan nısan ayındayız ve nısan btmek uzere ben hala adet olmadım acaba hamılemıyım?

Tahlil.com Cevabı : Uzundur yazmıyordunuz, sizi özlemiştik, aylar önce de hamile olmadığınıza ikna edememiştik, şimdi de ne yazsak sizi ikna edemeyeceğiz:)