İyi gunler erkek arkadasimla iliskiye girdim icime bosalmadi fakat pen*si vajinama degdi?

İyi gunler erkek arkadasimla iliskiye girdim icime bosalmadi fakat pen*si vajinama degdi bende korktugum icin ella hapini aldim 1gun sonra ictim adetim zamaninda oldu fakat karnimda siskinlik hissediyorum hamilemiyim acaba cevabinizi bekliyorum tsklr

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl görüldüğünden hamileliği düşündürecek bir durum yok.