İyi günler kız arkadaşımla bazen ters ilişkiye giriyorduk bu ay adeti bittikten 2 gün sonra ters ilişkide bulunmuştuk.

İyi günler kız arkadaşımla bazen ters ilişkiye giriyorduk bu ay adeti bittikten 2 gün sonra ters ilişkide bulunmuştuk ters ilişkiye girmeden önce çıplak ön bölgeler değişecek şekilde sadece yatmıştık akşamı peçeteye kan geldiğini söyledi 3 gündür peçeteye kan geliyor bu üstüne görmekmidir hamilelik var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Cinsel bölgeye bağlı sürtünmeden dolayı da olabilir, adet gecikmesi var ise test yapabilirsiniz..