kahverengi lekelerle karşılaştım acaba üşütmekten mi yoksa başka türlü bir problem midir?

Merhaba biz erkek arkadaşımla salı ve çarşamba günü İç çamaşırları ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik direkt temas olmadı daha sonra cuma günü uyandığımda kahverengi lekelerle karşılaştım acaba üşütmekten mi yoksa başka türlü bir problem midir

Tahlil.com Cevabı : Adetiniz yaklaştığında da bu şekilde kahverengi lekeler olur. Bunu ilişkiye bağlamamak gerekir.