Kız arkadaşımla korunmasız ilişki yaşadık. geri çekildim ilişki sırasında.

iyi günler. 2 defa soru sordum ama ikisine cevap alamadım. Kız arkadaşımla korunmasız ilişki yaşadık. geri çekildim ilişki sırasında. yaklasık 1 ay sonra 2şer hafta arayla 3 idrar testi yaptırdık negatif. kist için kan testi yaptırdık onda hcg <1.20 çıktı. normal zamanlarda adet oldu. risk var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Risk görünmüyor..