Merhaba, adetimin gelmesine daha 5 gün var ilişkiye girdikten bir kaç gün sonar lekelenmeler ve çok hafif ağrılar oluşmaya başladı

Merhaba, adetimin gelmesine daha 5 gün var ilişkiye girdikten bir kaç gün sonar lekelenmeler ve çok hafif ağrılar oluşmaya başladı ve 5 gündür devam ediyor . Acaba bu üstüne görmek olabilir mi ? bir de ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Tam bir ilişki sonrası hamilelik ve dolayısıyla üstüne görme yaşama durumu beklenen bir durumdur. Yaşadığınız lekelenmenin üstüne görme olup olmadığını aşağıdaki bağlantımızı inceleyerek rahatlıkla anlayabilirsiniz. http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir