Merhaba ben yurtdisindan yaziyorum Demir ve Vitamin eksikligi varmis

Merhaba ben yurtdisindan yaziyorum. Burda dilim cok iyi olmadigi icin iyi kotu kendimi ifade ettim neredeyse 2 aydir adet gormedim AMA ertesi nun hapi kullanmistim hct 0,38 beim Doktors sordum hamilelik York dedi Demir ve Vitamin eksikligi varmis

Tahlil.com Cevabı : Tüm tatkik değerlerinizi yazmanız gerekir(referans değerleri ile birlikte), ayrıca hormonal bir problem olabilir..