Merhaba benim 8.veya 9 da adet görmem gerekiyordu 2 kere test yaptim negatif çıktı?

Merhaba benim 8.veya 9 da adet görmem gerekiyordu 2 kere test yaptim negatif çıktı kan testi yaptircam bebeğim var 9 aylık dışarı çıkamıyorum ve hala adet olmadım test yanildimi acaba ama iki kere yaptim yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Birkaç gün daha gecikme devam ederse testi tekrarlayın. Çok daha sağlıklı sonuçlar alacaksınız.