Merhaba dün erkek arkadaşım önce vajina dışında boşalmıştı daha sonra giyinmiştik ?

Merhaba dün erkek arkadaşım önce vajina dışında boşalmıştı daha sonra giyinmiştik ancak yaklaşık 10 dakika sonra üzerimizde kıyafet olmadan vajinaya pen*s değdi ancak o sıra bir boşalma olmadı. Adetime birkaç gün var ve ben hala bakireyim. Bu durumda hamile kalma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bakire olmak gebeliğe engel değildir. Sperm vajinaya temas ettiğinde gebelik ihtimalinden bahsedilebilir.