Merhaba erkek arkadaşımla ters İlişki ve sürtünme yaşadık ama vajinama döl gelmedi?

Merhaba erkek arkadaşımla ters İlişki ve sürtünme yaşadık ama vajinama döl gelmedi sadece zevk suyu geldi sizce hamile olma ihtimalim varmı ve idrarda gebelik testi kaç gün sonra yapılmalı

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşumu neredeyse imkansızdır. Gebelik testinde en sağlıklı sonucu regl gecikmesinin bir hafta olması halinde alırsınız.