Merhaba kız arkadasımla surtunme yoluyla sevısm yasadık benım uzerımde baksır onun uzerınde esohman vardı

merhaba kız arkadasımla surtunme yoluyla sevısm yasadık benım uzerımde baksır onun uzerınde esohman vardı ben bosaldım ama spermın kasık tarafına deyme durumu ıle karsı karsıyayız sevgılım hamılemıdır ayrıca sevgılımın ozel gununden 4 gun sonra bu olay gerceklestı lutfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde risk görünmüyor..