Merhaba reglime 3 gün kala bhcg baktırdım 10.65 çıktı idrarda çok hafif çizgi vardi sizce gebelik var mıdır Pazartesi tekrar kan vereceğim

Tahlil.com Cevabı : Bu değere göre tahmini olarak üç haftalık hamle olduğunuz söylenebilir ancak gebeliği kesin olarak belirleyecek olan durum tekrar testleri ve ultrason muayenesinde kesenin görülmesi olacaktır.Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.
Gebelik haftanızı hesaplamak için sitemizde bulunan gebematiği kolaylıkla kullanabilirsiniz.